Selda Bagcan

 

Selda Bagcan will be at Palladium Times Square on November 8th, 2024. This is the rescheduled date from the May 4th show. Please keep your tickets as they will be honored on this new date for the seats that you have already purchased.

 

 

Değerli Selda Bağcan Hayranları,

 

26 Nisan 2024’te Miami’deki Manuel Artime Theater ve 28 Nisan 2024’te Houston’daki Stafford Centre’da planlanan konserler, vize işlemlerindeki gecikmeler nedeniyle ertelenmiştir. Bu gecikmeler, tüm turne takvimini etkilemiştir. Bunun sonucunda, turnenin daha tutarlı ve sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için 04 Mayıs 2024’te NEW YORK, Palladium Times Square’da planlanan konserimiz de 08 Kasım 2024 tarihinde aynı etkinlik alanı NEW YORK Palladium Times Square’da olacak şekilde ertelenmiştir.

 

Bu erteleme kararının neden olduğu rahatsızlık için özür dileriz ve gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Bilet sahiplerinin mevcut biletlerini saklamalarını ve yeni tarihlerdeki konserlerde kullanılmasını öneriyoruz.

 

Biletlerinizi saklayarak:

-Yeni tarihlerdeki konserlere katılabilirsiniz.

-İlave bir işlem yapmanız gerekmez.

-Kasım ayında gerçekleşecek bu özel konser deneyiminde yerinizi garanti altına almış olursunuz.

 

Biletlerinizi iade etmek isterseniz, Ticketmaster Müşteri Hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sabrınız ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz. Kasım ayında sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyoruz. O zamana kadar, sağlıklı ve müzik dolu günler dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Event Details

Event Dates

11/08/2024

Venue

Palladium Times Square

Doors Open

11/08/2024 - 7:30 pm

Starts At

11/08/2024 - 9:00 pm

Map

FAQ

Once a patron has their ticket scanned and has entered the venue, if they exit, they will not be allowed back in to the venue. All exits are final.

As of March 7th, 2022, New York City no longer requires theaters to check guests’ vaccine status for entry into the venue. Wearing a mask is highly encouraged but not required.

16+ Unless Accompanied by a Guardian

Bag Policy: Bags are restricted to a 9” x 9” x 5” size.  Please refrain from bringing large bags. Guests with large bags will be denied entry to the venue.